Piotr Ziętek, Prezes

Czym zajmuje się ZAPAMET?

W centrum zainteresowania firmy ZAPAMET znajduje się szeroko pojęta automatyka i robotyka. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra inżynierska pozwalają nam tworzyć wysoko zaawansowane maszyny i urządzenia przemysłowe. Każdy projekt odpowiada na najbardziej wymagające potrzeby rynku, procesów, a przede wszystkim naszych klientów.

Świadczymy usługi projektowe dla firm nieposiadających własnych działów konstrukcyjnych, jak również dla tych, które takie działy posiadają, ale poszukują dodatkowego wsparcia przy realizacji projektów. Projektowanie i budowa maszyn to nasza specjalność.

Zajmujemy się również modernizacją istniejących już systemów i pojedynczych urządzeń.

Korzystamy z nowoczesnego systemu
zarządzania produkcją PRODVISOR

logo prodvisor

Jesteśmy oficjalnym
integratorem robotów KUKA

kuka logo

Certyfikat jakości

W celu zapewnienia najwyższej jakości naszych wyrobów oraz w ramach ciągłego rozwoju i samodoskonalenia wdrożyliśmy Certyfikat Jakości ISO 9001:2015 i AS9100D, który spełnia wymagania branży lotniczej.

Głównymi zasadami, które charakteryzują Certyfikat Jakości ISO 9001:2015 i AS9100D, są:

  • orientacja na klienta,
  • ciągłe doskonalenie technologii,
  • podejmowanie racjonalnych decyzji na podstawie odpowiednio wykonanych szacunków,
  • wysokie zaangażowanie ludzi w poszczególne projekty,
  • skuteczność i efektywność w osiąganiu zamierzonych wyników.

Realizujemy projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

„Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez wprowadzenie na rynek specjalistycznych stanowisk spawalniczych, montażowych i kontrolno – pomiarowych konfigurowanych pod indywidualne zamówienie Klienta.”

Nasza idea

Misją marki ZAPAMET jest służenie za autorytet w dziedzinie automatyzacji i robotyki – za wzór do naśladowania, dostawcę inspiracji, propagatora dobrych praktyk i innowacyjnych pomysłów, które pozwalają zyskać sympatię i zaufanie każdego klienta. We współpracy kierujemy się etyką biznesu oraz chęcią wygenerowania obopólnych korzyści z przemyślanych działań na rzecz postępu technologicznego.